Žiežmarius šiurpina lapės.

adminas

Žiežmarių miesto bendruomenę pasiekė sunerimusių žiežmariečių pranešimas, kad po miestą šmirinėja lapė, o gal net ir visa šeimynėlė. Gyventojai  pasakoja, kad lapės pjauna jų vištas, žąsis. Nužudyti gyvūnai slepiami gyventojų sklypuose, daržuose, kur lapės atėję paslėpto grobio, iškasa žemę, naikina būsimą derlių.  Žiežmarių  tvenkinyje, esančiame Sodų gatvėje, lapė pradangino perinčių gulbių  kiaušinius. Labiausiai baiminamasi, jog šis laukinis žvėris gali užpulti vaikus, kadangi jos Žiežmarių gatvėmis šmirinėja net dienos metu, visiškai nebijo žmonių, kas byloja, kad lapės gali sirgti pasiutlige. Šis laukinis gyvūnas ne tik vaikštinėja šalia gyvenamųjų namų,  gatvelėmis, bet ir užsuka į kiemus kur žaidžia mūsų vaikai. Juk vaikų saugumas yra svarbiausia, bet rajono valdžiai tokios problemos ne motais?  Gal jie nesuvokia, kad atėjo į šias pareigas dirbti žmonėms, juos išgirsti, o svarbiausia padėti mums spręsti problemas? Daugeliu atvejų matome, kad darbas valstybinėje tarnyboje, suvokiamas priešingai. Žiežmarių miesto bendruomenė principinga ir kategoriška ši problema, turi būti sprendžiama nedelsiant !

Žiežmarių miesto bendruomenė dar  kovo mėnesį raštiškai kreipėsi į Kaišiadorių rajono savivaldybę su prašymu, kad lapė (-ės) būtų sugauta ir saugiai išgabenta iš gyvenamosios zonos ribų. Šiuo atveju, netgi buvome nurodę preliminarią lapės buveinę, tačiau kovoti su šia problema mes buvome palikti vieni.

Darome išvadą, kad mes renkame valdžią sėdėti šiltose kėdėse, bet ne darbui mums…

Žiežmarių miesto bendruomenės prezidentas

Nerijus Meškauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Next Post

Strošiūnų draustinis Žiežmariai

Strošiūnų draustinis Žiežmariai – pasidairykime po saugomą nuniokota teritoriją. Kaip matome pjaunami ąžuolai, ir kiti paskutiniai  vertingi medžiai. Kvailiui reikia trijų daiktų –  leidimo, pjūklo ir 0 smegenų. 

Subscribe US Now