Straipsnis spaudai “KAIŠIADORIŲ AIDAI”

adminas

Dar keletas finansinių injekcijų Žiežmarių sinagogai

Daugelis žiežmariečių užduoda klausimą ne tik sau, bet ir rajono valdžiai, kiek dar investuosime į Žiežmarių sinagogą? Ar išleistas milijonas eurų jau yra projekto pabaiga? Ar mes turėsime dar vieną auksinį pastatą, kurio remontams nebus galo. Mums, žiežmariečiams, lieka tik pasvajoti apie tokį požiūrį į Žiežmarių Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčią, kuriai ne ką mažiau reikia remontų ir kitų statybinių darbų.
Štai planuojamas keltuvas neįgaliesiems, kuris kainuos 10172,63 €, pastato apsaugos paslaugos kainuos ~ 2040 €, autentiškų baldų dviejų suolų ir vienos spintos gamybai bus išleista 6190€ Europos Sąjungos lėšų. Pasvarstykime, kiek yra rajone įstaigų, kuriose dažniausiai lankosi negalią turintys žmonės ir ar jos turi tokius keltuvus kurie labiausiai reikalingi tose vietose. Ar tokia investicija, kad ir europinėmis lėšomis yra adekvati realiam neįgaliųjų poreikiui rajone ? Kiek rajono bažnyčių turi apsaugos paslaugą, už kurią mokėtų Kaišiadorių rajono gyventojai?
Ar galime pateisinti autentiškų baldų gamybą už sunkiai protu suvokiamą pinigų sumą ir kokiam tikslui gaminami du auksiniai suolai ir spinta. Kaip matome Europos Sąjunga neturi kur investuoti mūsų sumokėtų pinigų? Palengva artėjame, prie to, kad tapsime dar vienu garsiu rajonu, kuriame bus pastatyti auksiniai pastatai….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Next Post

Vilūnai atliekų sankaupos

Artimiausiomis dienomis paruošime skundo santrauką angliškai, užregistruosime ir perduosime Europos Komisijos generaliniam sekretoriatui.

Subscribe US Now