PRANEŠIMAS LIETUVOS RESPUBLIKOS BENDRUOMENĖMS.

adminas

Lietuvoje įgauna pagreitį psichinę ir protinę neįgalią turinčių  žmonių gyvenančių globos namuose decentralizacijos procesai, t. y. statomi bendruomeniniai namai neatsižvelgiant į gyventojų, bendruomenių nuomonę, reikalavimus. Ministro ištarti žodžiai “mes nesitrauksime” primena kovą su Lietuvos Respublikos piliečiais ir bendruomenėmis.  Vienintelis jų tikslas – kuo skubiau įsisavinti pinigus, o neįgaliųjų interesai bei gyventojų ir bendruomenių išsakytos pastabos nuteka kaip vanduo nuo žąsies.   Negana to, viskas yra slepiama ir paviešinama informacija  tik paskutiniu momentu, kuomet  norint kažką pakeisti praktiškai nelieka galimybių. Taigi, ne pirmą kartą matome, kad  Lietuvos Respublikos valdžia dirba ne žmogui, bet kovoja su juo, nesiskaito su jų išsakyta nuomonę, neieško dialogo ir neatsižvelgia į gyventojų ir  bendruomenių nuomonę.

Prašau susisiekti su Žiežmarių miesto bendruomene, kitas Lietuvos Respublikos bendruomenes, kurių netenkina toks valdžios požiūris ir elgesys, kad galėtume aptarti tolimesnius veiksmus bendram tikslui pasiekti.

(www.ziezmariumiestobendruomene.lt)

Žiežmarių miesto bendruomenės prezidentas

Nerijus Meškauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Next Post

Bendruomeninių namų statybų procesai Lietuvoje.

Lietuvoje įgauna pagreitį psichinę ir protinę neįgalią turinčių  žmonių gyvenančių globos namuose decentralizacijos procesai, t. y. statomi bendruomeniniai namai neatsižvelgiant į gyventojų, bendruomenių nuomonę, prašymus, pastabas, reikalavimus. Ministro ištarti žodžiai “mes nesitrauksime” primena kovą su Lietuvos Respublikos piliečiais ir bendruomenėmis.  Vienintelis valdžios tikslas – kuo skubiau įsisavinti pinigus, o neįgaliųjų […]

Subscribe US Now