Ar rajono valdininkai suvokia kur dirba?

adminas

Gruodžio 13 dienos „Kaišiadorių aidų“ laikraštyje,  perskaičius straipsnį  „Gedimino gatvė: darbai ir lūkesčiai“ privertė susimąstyti  laikraščio skaitytojus. Neretas užduodame ne tik sau,  bet ir valdžiai klausimą, ar po metų darbo savivaldybėje  jie suvokia kur ir kam dirba?

Pagal projektą „Kaišiadorių miesto Gedimino gatvės prieigų sutvarkymo“ Kaišiadorių mieste vykdomi rangos darbai, kurie tęsis iki 2020-09-20. Jie kartu su struktūrinių fondų lėšomis kainuos 2.268.931.91€. Ir štai ką matome – mūsų rajono valdžia ir tie kas privalo kartu su statybos technine priežiūra kontroliuoti projekto eigą, ją koreguoti esant klaidoms, tai atlieka neatsakingai ir nepakankamai. Ar  galima pateisinti badymą pirštu į darbo broką, projekto klaidas? Nieko nelieka kaip tik paklausti rajono atsakingų,   o kur jie buvo tuo metu kaip  buvo atliekamas projektavimas, o vėliau darbai? Ar dabar laikas ir ar teisinga mums rodyti problemas,  kurioms neatsirasti ir yra paskirti atsakingi rajono valdininkai, gaunantys už tai atlyginimą iš mūsų mokesčių mokėtojų pinigų? Užduokime klausimą Kaišiadorių rajono  Statybos infrastruktūros ir urbanistikos skyriui,  kur Jūs buvote darbų projektavimo ir  vykdymo metu? Kas prisiims atsakomybę už broką ir kada baigsis projektų vykdymas rajone be reikiamos kontrolės ir asmeninės atsakomybės? Kodėl savivaldybėje tam tikru momentu nelieka atsakingų, juk po rinkimų dauguma  liko tie patys, tie kurie ir pradėjo šio projekto įgyvendinimą. Kaip matome vicemero išsakytos pastabos adresuotos ne kam kitam,  o sau, Kaišiadorių rajono savivaldybei ir  šešiems rajono valdininkams,  kurie pasirašė sutartyje  ir tuo  patvirtino, kad projektas atitinka visus keliamus reikalavimus ir taisykles. Galiausiai, jeigu atliekant darbus pastebimos projektavimo klaidos, tai jas reikia nedelsiant šalinti, taisyti projektą. Toks badymas pirštu mums nėra sprendimas,  nes tai jau pasekmė ir aplaidumas.

Mes, Kaišiadorių rajono gyventojai  prašome, kad tie kurie administruoja mūsų  mokesčių mokėtojų pinigus,  tai darytu  atsakingai, o svarbiausia,  kad tokie sprendimai palengvintų, o ne blogintų mūsų gyvenimo sąlygų. Ar  protingi sprendimai siaurinti gatves, naikinti automobilių stovėjimo aikšteles,  kada Kaišiadorių miestas  didėja ir infrastruktūra turi būti  plečiama, didinama,  o ne siaurinama,  mažinama ar net griaunama.  Ar mes rajono gyventojai, galime pasitikėti tais, kurie taip neatsakingai administruoja rajoną ir tuo pačiu  mūsų  gyvenimo sąlygas? Valdininkų darbas ne aiškinti ir rodyti projektavimo ir darbų atlikimo klaidas gyventojams, o jas pastebėti laiku kol vykdomi darbai ir nedelsiant jas šalinti. Šiuo metu, mes, rajono gyventojai išrinkdami valdžią suteikėme jai įgaliojimus dirbti mums, o ne rodyti savo neatsakingo darbo pasekmes.

Tikėkimės, kad kol vyksta projektas valdininkai atsitokės ir sutvarkys, pakoreguos  tai ką mums parodė vicemeras.

Žiežmarių miesto bendruomenė

Nerijus Meškauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Next Post

Dėl kelio dangos sutvarkymo

Gyventojų prašymas, tarpininkauti sutvarkant garažų masyve esantį kelią, sodų gatvėje, Žiežmariai.

Subscribe US Now